Toyota Rav4

7 800 EUR

Shitet nga: Elio 07 Sht 03:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Toyota
Modeli
RAV 4
Shes Toyota Rav4 vitprodhimi 2007 makina ka 190 mij km me letra te paguara deri ne korrik 2019 manuale 2.2 nafte me 6 marsha dhe opsion 4x4. Cmimi pak i diskutiueshem
Leaflet
Në fillim