BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Shitet nga: SHALA Sot 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Advertiser
Viti
2005
Transmetuesi
Automatik
Kilometrazha
250 000 - 299 999
Karburanti
Naftë
Targa
Të huaja
Ngjyra
E zezë
Komuna
Kaçanik
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
CC
AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN
AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI
PERJ NGA VITI🚖 2000deri 2019 🚘


PAGESA KESH DHE PER MES BANKE
TRANSPORTI ESHT I YNI NE GJDO VEND TE KOSOVES NE GJDO KOHË

DERGO OFERTEN TUAJ 24/7
Tel 049116515
Dhe viber +38349116515
Leaflet
Në fillim