Shes Passat CC Viti 2010 2.0 TDI me Dogan

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Auto sallon BONISI Sot 15:07 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Auto sallon BONISI
Shes Golf Vl 1.6 TDI Viti 2010 Me Doganë 0 EUR
Shes Opel Aster Viti 2010 1.7 cdti me Dogan 0 EUR
Shes Seat Leon Viti 2010 1.9 TDI me Dogan 0 EUR
Shes  Passat  Viti 2010 1.6  TDI Dizell me Dogan 0 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
CC
Shes Volkswagen Passat CC 2.0 TDi VITI 2010 Trendline Posedon/Navi/Aut Park/Adaptive Cruis,klim tronik , tempomat , bordkompjuter, , karrigat me nxemje , gjama elektronik , pasqyre elektronik , goma te reja , kilometrat me garancion me liber te servisit , i ardhura nga gjermania me dogan te paguar , ne gjendje teknike shum shum te mir per me shum mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne TEL 045 883 888/045235555 IPKO 048 883 888 Auto salloni BONISI gjindet ne hyrje te prishtines ne Dragodan te rrethi TE ISMETI... Auto sallon BONISI:
Auto sallon BONISI
Bejm shitjen e veturave te ndryshme te importuara nga belgjika dhe gjermania per me shum mund te shikoni veturat tona dhe te na kontaktoni ne 044 26 9000
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dragodan afer rrethit TE ISMETI Prishtinë Tregoje në hartë
045 883 888
https://autosallonibonisi@outlook.com
Auto sallon BONISI
  Online
045 883 888
Leaflet
Auto sallon BONISI
Shes Golf Vl 1.6 TDI Viti 2010 Me Doganë 0 EUR
Shes Opel Aster Viti 2010 1.7 cdti me Dogan 0 EUR
Shes Golf Vl 1.6 TDI Viti 2010 Dizell Me Dogan 0 EUR
Shes Golf 6 viti 2010 TDI 1.6 Me dogan me Homlgim 0 EUR
Në fillim