VW Caddy 1.9 tdi 77 kw 105 ps MAXI Viti 2009

4 200 EUR

155 EUR / muaj

pay with Iute Credit

Shitet nga: p.privat Sot 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 155 EUR / muaj

From
Advertiser
Viti
2009
Transmetuesi
Manual
Kilometrazha
160 000 - 169 999
Karburanti
Naftë
Targa
Të huaja
Ngjyra
E bardhë
Komuna
Besianë
Struktura e veturës
FamilyBus
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Caddy
ARDHUR NGA GJERMANIA,PA DOGANË shes caddy 1.9 tdi versioni MAXI viti 2009 ne gjendje perfekte te kaluara ka vetem 160 mij me liber servisi,asnje aksident (garantojm per te gjitha).Servis te sapo kryer.Ka klim Ac,hollogenka,radio VW,kuke terhqese,Goma te reja te veres,Der anash dhe dy dyer mbrapa,3 qelsa.PIKAP 100% PERFEKTË.TEL:+37744 915 356
p.privat
044 915 356
Leaflet
Në fillim