Caddy 1.6

0 EUR

Shitet nga: irfan 19 Nën 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Gjilan
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Caddy
i ardhu nga zvicrra i sa po doganuar shes caddy maxi dizell 1.6 tdi
bejm dhe ndrrim te interesuarit na kontaktoni
+38344890236
pres bleres serioz flm per mirkuptim
Leaflet
Në fillim