Cady maxi i sapo doganuar

6 600 EUR

Shitet nga: Arbër Sot 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Gjilan
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Caddy
Ne 2020 i doganuar dhe regjistruar, viti 2011 motor 1.6 dizel, i sapo servisuar te dy serviset te madhin (rryp dhemzor) dhe te voglin (komplet filetrat dhe uljen-vajin) ne gjende shume te mire regjistrim edhe 9 muaj me klima tronik
Caddy , cady , caddi , cadi , kedi , keddi , keddy kedy
Maxxi , maxi maksi , max , maxx
Teli. +38344852493 viber , whatsaap

Caddy maxi
Cady maxi

Cadi maxi
Caddi maxi
Cadi max
Cady max
Caddy max
Caddi max
Kedi maxi
Keddi maxi
Keddy maxi
Kedy mai
Leaflet
Në fillim