SHITET PICK UP-i VW CADDY 1.9 SDI, 1 VIT RKS,TIP-TOP

1 800 EUR

Shitet nga: ADONIS 01 Dhj 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Komuna
Gjilan
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Caddy
SHITET PICK UP - VW CADDY
VITI PRODHIMIT 1996””
1.9 DIZELL - SDI””
1 VIT REGJISTRIM DHE MUNDET TË SHFRYTËZOHET NGA BLERËSI””
NUK ËSHTË NË HIPOTEKË DHE NUK KA DENIME””
NË GJENDJE SHUMË TË MIRË””
EKONOMIK 4-5 L/100 KM””
SERVISIN E SAPO KRYER KOMPLET NGA RRYPI DHËMBËZOR E DERI TE FILTERAT DHE VAJI.
PËR INFORMATA MË SHUMË NË TEL:044-631031
OSE NË VIBER: +38344631031
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione