Pikap Caddy 1.9 SDI

600 EUR

Shitet nga: altin 21 Shk 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Klinë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Caddy
Shes pikapin caddy 1.9 sdi ne gjendje te rregullt teknike ( ne pod dhe kosha i demtuar )
per info 049 676311
Leaflet
Në fillim