Crafter 2.5 TDI Frigo - Temperatura (0°C- 10°C)

10 800 EUR

12 000 EUR

Shitet nga: Blerim 25 Shk 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Crafter
VW CRAFTER 2.5 TDI
- Frigo ( friz ) - (0°C- 10°C);
- Viti : 2010;
- Km : 285.000 liber servisi; (Motorri i ri me 90 000km);
- Manual 6 shpejtsi;
- Frigo funksionale dhe gjendje perfekte;
- Posedon kabllon lidhse me rryme te frigos;
- Në gjendje te rregullt teknike dhe optike;
- I doganuar dhe regjistruar ne KS;
- I ardhur nga Gjermania;
- Pasqyre elektronike;
- Dritare elektronike;
- Airbag, ABS, ASR;
- Fature me TVSH;
- Goma te reja 2021;
Cmimi Fix!
Tel: +38349456700 (Viber & Whatsap)citroen,jumper,jumpy,berlingo,nemo,fiat,ducato,doblo,scudo,ford,transit,iveco,daily,mercedes,sprinter,vito,vaneo,viano,citan,opel,movano,vivaro,combo,peugeot,boxer,expert,partner,renault,master,mascot,vw,t4,t5,lt,crafter,caddy,komb,kombi,te huaja,pa dogan,frigo,friz,frigorifer,kamion,kamionet,kamjonet,dy rena ulse,dupelkabin,dupel kabin,dupellkabin,dupell kabin,dupllak
Blerim
  Online
049456700
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione