VW Crafter dizel 2010 .me ulse.(14 )

0 EUR

Shitet nga: Qaza Dje 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Gjakovë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Crafter
I doganuar dhe regjistruar ne (rks).regjistrimi i pare me dupel klim me gjitha serviset e kryera. . Ne librez (9 ) +5 ulse (14).ulset eveta hapja e deres me rrym pasqyret me nxemje eshte prodhuar per treg amerikan (..pres bleres serioz).per me shum kontakto ne telefon 044 581 948.ndrrim i mundshem.faleminderit..
Leaflet
Në fillim