GOLF 5+ 1.9 tdi 6 shpejtsi Full Ekstra

0 EUR

Shitet nga: M.. 10 Dhj 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Besianë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Shitet Golf 5 1.9 tdi-77 kw 6 shpejtesi prodhuar me 11.2006 ne gjendje perfekte.Matorrin (DPF) model te ri me partikulate filter.Regjistrim deri ne muajin e 4 te 2021.Ka klimatronik,Ulse me nxemje,Senzora te parkingut mbrapa funksional,2 qelsa,Sistemin me i pastru dritat,Auto holling(Nuk lshohet mbrapa ne kolona,perpjeteze etj)Dritat auto,Senzor shiu,kuke terhqese,Gjamat dhe pasqyret elektronike dhe nxemje,Board compjuter te madhe,Senzor ne pasqyre te brendshme etj.Pa asnje investim shtes Mundi Dhe Ndrrim.Tel:044 915 356
Leaflet
Në fillim