BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Shitet nga: SHALA Sot 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Viti
2011
Transmetuesi
Automatik
Kilometrazha
190 000 - 199 999
Karburanti
Benzinë
Targa
Kosovare
Ngjyra
E kaftë/bezh
Komuna
Lipjan
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Golf / VW Volkswagen
Modeli
Golf Plus
AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN
AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI
PERJ NGA VITI🚖 2000deri 2019 🚘


PAGESA KESH DHE PER MES BANKE
TRANSPORTI ESHT I YNI NE GJDO VEND TE KOSOVES NE GJDO KOHË

DERGO OFERTEN TUAJ 24/7
Tel 049116515
Dhe viber +38349116515
Leaflet
Në fillim