Golf 1.9 tdi United i Doganuar Homologim

6 500 EUR

Shitet nga: Golf Sot 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Universal
Shitet vetura e tipit Golf 1.9 tdi modeli UNITED i Doganuar Homologim dhe Kontrolle teknike

Vetura posedon Klimatronik,Tempomat,Karrika me nxemje,Mbyllje qendrore,Hapje/Mbyllje nga largesia me dirigjues,Hapje/Mbyllje te gjamave me dirigjues nga largesia,Gjama te erresuar fabrikisht,Senzora te parkimit,Senzora te reshjeve,Abs,Servo,Esp,Air bag,Komanda ne vollan,Vollan multifunksional,2 Qelsa me dirigjues etj etj

Kilometra 200000 origjinal 100% te garantuara me libra te servisit si dhe dokumentacion percjelles

Nr i shasise per verifikim te kilometrave WVWZZZ1KZ8W594249

Nuk eshte i aksidentuar apo gervishtur cdo gje eshte fabrikisht

Garancion per Dokumentacion,Kilometra dhe Aksidente

Vetura eshte ne gjendje shume te mire si teknike po ashtu edhe optike

Nuk beje nderrime

Leaflet
Në fillim