Golf 5 Plus DSG 1.9 TDI 2008

7 400 EUR

Shitet nga: Golf 5 Plus 30 Jan 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Shitet Golf 5 Plus United, 1.9 TDI, Automatik.

Vetura eshte DSG automatik dhe posedon:
Uleset me nxemje, klimatronic, susta ne timon, tempomat, senzora prapa, pasqyret me nxemje, 4 xhamat me suste, dritat e mjegulles, ndezje me kthim te timonit dhe sinjalizues, liber te servisit ne Gjermani.
Km jane te sakta, gje qe mund te verifikohet.
Vetura eshte familjare dhe shume e mirembajtur.
Eshte sjellur ne KS qe 3 vite nga Gjermania dhe personalisht e kam shfrytezuar qe 3 vite.

Ne pergjithesi, gjendja e vetures eshte e perkryer!

049 128 254 viber
044 128 254 viber
Audi passat bmw seat polo opel golf astra meriva peugeot citroen mercedes 1.9 1.2 1.4 1.6 1.8 2.0 3.0 tdi gtd cdti hdi a4 a2 a3 a6 a8 q3 q5 q7 dti laptop banesa shtepi troje banese parket laminat iphone samsung qira qera shitet blehet
Golf 5 Plus
049128254
Leaflet
Në fillim