SHES GOLF 6 PLUS 2.0 TDI 6 SHPEJSI HIGHTLINE 2010

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Auto sallon albani Dje 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Hatchback
Shes golf 6 plus 2.0 TDI 6 shpejsi hightline model 140 ps 103 kw full opsione viti i prodhimit 2010 dogan dhe homologim. Mundsi ndrrimi
044 106 941
Auto sallon albani
044106941
Leaflet
Në fillim