Shitet Golf 6 Plus 2.0 disel , automatike DSG

0 EUR

Shitet nga: une Sot 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Sedan
Shitet Golf 6 Plus 2.0 disel , automatike , gjendje shume te mire pa pas nevoj per asnje investim:

✔ Golf 6 plus 2.0 i Doganuar/Regjistruar
✔ 173000 km te kaluara.
✔ Fellne te Aluminit dhe Goma te dimrit 4x te reja
✔ Automatik DSG
✔ Larje te dritav AUTOMATIKE
✔ Rripin e ndrruar me garancion per 90mije km me liber te servisit.
✔ Tempomat .
✔ Karrikat me nxemje
✔ Te gjitha serviset e kryera
✔ I regjistruar per here te pare ne Ks ne muajin Prill 2020 dhe jam pronari i pare ne Ks.
✔ Posedon libre te servisit edhe te Gjermanise edhe te Kosoves
✔ Radio me display te madh dhe navigacion
✔ Motorri i vetures model i bardh,prej modeleve me te mira te Golf.
✔ Viti 2009 model 2010
✔ Pronar privat.
✔ Ndrrim i mundshem me Audi A6.
Leaflet
Në fillim