I SHITUR

5 850 EUR

Shitet nga: Flamur 31 Korr 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Besianë
Struktura e veturës
Universal
Modeli
Golf
She’s Vw Golf 6 2.0 TDI
Ngjyra e ZeZ Pa asnje gervishje
Permban:
Klim
Airbag esp
Board kompjuterik
Viti I prodhimit 06.03.2009
Kilometra 193 Mij original me libra
Prejardhjen nga Gjermania
Ne gjendje te shkelqyer
I Ruajtur si brenda ashtu dhe jasht
Per me shum mund te na Kontaktoni ne Nr. 044-129-951 Öse 049-644-577
Viber +383 49 644-577
Leaflet
Në fillim