Shitet golf 6.2.0.tdi.

1 EUR

Shitet nga: Bujari Sot 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Advertiser
Viti
2009
Transmetuesi
Manual
Kilometrazha
200 000 - 249 999
Karburanti
Naftë
Targa
Kosovare
Ngjyra
E zezë
Komuna
Besianë
Struktura e veturës
Smallcar
Prodhuesi
Golf / VW Volkswagen
Modeli
Golf
Shitet golfi ne gjendje te mirë dhe shumë i ruajtur siq shihet ne foto pa gervishje.
vetura posedon:senzorë parkingu,kater xhamat me rrymë etj.si dhe i ka te sapo vendosura kater gomat e reja per dimer dhe ka te ndrruar rrypin dhëmbëzor.per ma hollësisht..tel.044/049 314 290.
Leaflet
Në fillim