Golf 2

Shitet nga: Ismet 26 Korr 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Deçan
Struktura e veturës
Smallcar
Modeli
Golf
1.9 Tdi
gjendie te rregullt , regjistrim dhe nje muaj ,
Leaflet
Në fillim