Fellne per Golf 4 nr 17

180 EUR

Shitet nga: Gzim 28 Korr 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Drenas
Struktura e veturës
Coupe
Modeli
Golf
Shes fellnet jan shum te mira me goma komplet.
Arsyja e shitjes esht se mu pom prekin ne kthesa dhe kur po kam pesh. Fellnet jan te mira shum gomat i kan te mramat te mira shum te parat mat dobta. Mundesi ndrrimi me numer mat vogel.
Fellnet jan 5 vrima. Viber +38345666717
Leaflet
Në fillim