Golf 2

1 350 EUR

Shitet nga: Izer 12 Tet 08:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Ferizaj
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Është në gjendje të rregullt, i regjistruar dhe posedon komandat për autoshkollë
Leaflet
Në fillim