Golf 3

0 EUR

Shitet nga: GOLF 01 Nën 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Ferizaj
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
Shtitet :
Vetura Golf 3 variant, viti i prodhimit 1995 , Syncro 4x4 dhe ka rexhistrim deri ne fund te vitit.

Çmimi sipas marrveshjes.

Nr tel : 044 111 667 ; 049 970 273
Leaflet
Në fillim