Golf 7 Karavan tabela KS

9 400 EUR

Shitet nga: Artan Asllani Sot 08:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
Golf
*VW Golf 7 Karavan 1.6 TDI, 110 PS
*I ardhur nga Gjermania me tabela KS
*Dizell,
*1600 cc (1.6 TDI),
*Viti i prodhimit 2014,
*Board-computer,
*Dy çelsa,
*Goma te mira me Fellne,
*Sistemi i zerimit me Bluetooth, CD, AUX , USB, SD-card
*Cruise-control (tempomat),
*Senzora parkingu (para,mrapa),
*Karrika me nxemje,
*Karrika IsoFix,
*Led Drita,
*Dritat me senzore ne kthesa
*Pasqyret elektronike,
*Pasqyret me nxemje
*Pasqyret me senzor automatik
*Dritaret elektronike,
*Hallogenga (Automatike ne kthesa ndezën vet ne anën qe kthehesh)
*Timoni me mundësi rregullimi te lartësisë dhe thellësisë
*Pulla ne timon,
*Airbag x 6 cope,
*ESP,
*ABS,
* Autohold (Mos me shku mbrapa ne perpjetze)
*Auto Start-Stop (Ne Semafor shymet)
*Servisi dhe rrypi dhemzor i ndrrum komplet,

*Vetura eshte ne gjendje shume te mire optike dhe ne motorr, nuk ka nevoj me investu asgje, hargjimet shume te vogla (Ekonomike) Doganen e pagume.

*ME LIBER te SERVISIT dhe fakturat e serviseve.
*Kontakt +383 49 352 361

Me marrveshje
Artan Asllani
049352361


WhatsApp:
049352361
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione