Shitet

0 EUR

Shitet nga: Ismet 02 Sht 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
Shes Golf 2 disel fabrikisht 3 pal dyer kaishin e ndrruar vajin gomat e reja e komplet serivisin e krym rigjistrimin 04.04.2017 per ma shum informata na kontaktoni ne numrin e telefonit 049-450-154 viber dhe 044-289-183
Leaflet
Në fillim