Shitet Golf 2 Turbo Dizel

1 360 EUR

Shitet nga: Musa 11 Tet 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Gjakovë
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Shes urgjent Golf 2 Turbo Dizel eshte i regjistrruar dhe ne gjendje te rregullt teknike.
Leaflet
Në fillim