Golf 2 Dizell 1.9,Rks-shkurt 2020,Tip-Top..89-sh.

1 200 EUR

1 350 EUR

Shitet nga: Adonis Sot 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Gjilan
Struktura e veturës
Smallcar
Modeli
Golf
SHITET GOLFI 2 DIZELL 1.9 SDI"MOTORR 97-sh(DIZELL FABRIKISHT EDHE NË LIBREZË ),NË GJENDJE SHUMË TË MIRË,SHUMË EKONOMIK 4-5 LITRA /100-km.MUZIKË ME MP3 DHE CD,NUK KA XHAMË TË THYER,GOMA TË REJA DIMRI(TIGAR),FRENI DORËS FUNKSIONAL,ULËSE TË GOLF 3-GARANTOJ PËR DOKUMENTET,NUK ËSHTË NË HIPOTEKË DHE NUK KA DENIME,RKS DERI NË SHKURT 2020.
PËR INFO MË SHUMË NË NR 044-631031OSE NË VIBER +38344631031
Leaflet
Në fillim