Golf 6 tdi dsg

7 750 EUR

Shitet nga: Mejda 30 Maj 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Gjilan
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
Golf 6 1.6 tdi dsg style full opsion
Vetura posedon senzor shiu senzor per drita te gjata automatike senzora parkimi para mbrapa senzora vetparkimi ulset me nxemje nxemjen automatike me tele dirigjues vollan multifunksional me shpejtsi ne vollan ekran te madh rns510 me kamer mbrapa dritat led xenon bi xenon etj etj vetura posedon liber servisi garantojm ne km dhe dokumetntacion
Leaflet
Në fillim