Rent A Car 045/885-669 Vetura dergohet ne Airoport

15 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Auto-Fjolla Sot 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Gjilan
Struktura e veturës
Universal
Modeli
Golf
Ofrojm vetura me qera me çmime shumë të volitshme. Vetura automatike dhe manuale.
Çmimi varet nga tipi veturës dhe ditët e shfrytëzimit duke filluar nga 15
-----klientet i marrim dhe i kthejm në aeroport gratis----.
viber:+383 45 885 669
Tel : 045 885 669
Auto-Fjolla
045885669
Leaflet
Në fillim