Shitet Golf IV

5 800 EUR

Shitet nga: Sali 19 Maj 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Gjilan
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Shitet makina Golf IV, 1.9 modeli Pacific me 6 shpejtesi full option, i doganuar dhe regjistruar para nje jave, Ne gjendje jashtezakonisht te mire.
Leaflet
Në fillim