VW GOLF VII 2.0TDI DSG

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Auto-DINI Dje 10:05 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Gjilan
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
VW GOLF VII 2.0TDI DSG
Viti i prodhimit: 12/2016
Ngjyra : E Bardhe Perle
Kilometra : 162961
Garantojme per kilometra dhe mosaksidente.

045888027
044211829
Auto-DINI
Vetura te garantuara ne çdo aspekt!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
rr"Gazmend Zajmi" Gjilan Tregoje në hartë
045332152
Auto-DINI
045888027
Leaflet
Auto-DINI
U shiiit nga auto-DINI !!!!!! 0 EUR
VW Golf VI 2.0TDI ( Automatik ) 0 EUR
Golf 7+ Automatik 0 EUR
VW Golf VII - Cup Edition  (Automatik) 0 EUR
Në fillim