VW Golf VII Highline -Bluemotion

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto-DINI 11 Tet 19:39 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2014
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf
VW Golf VII Highline -Bluemotion
;81kW 115hp
;Modeli Highline Special Edicion
;185761km
;Viti prodhimit 12.2014
;Navigation system
;Start-stop system
;Auto-pilot system ( vetparkim)
;Lleda para-pas
;Senzora para-pas
;Posedon librin e servisit me gjitha serviset e perfunduara
;Vetura ka te paguar doganen dhe homologimin
Garantojme per kilometra te vetures.
045332152
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim