shitet

Shitet nga: suad 31 Korr 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Kastriot
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
shes veturen gollf 2 turbo dizell interkuller 1.6 i regjistruar deri ne prill 2019 servo goma te reja i mirmbajtur dhe ne gjendje te rregullt.
Leaflet
Në fillim