Golf 2

400 EUR

Shitet nga: mergim 28 Korr 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Lipjan
Struktura e veturës
Smallcar
Modeli
Golf
shes golf 2 ,1.3 Plin&Benzin vetura esht ne gjendje te rregullt.RKS Regjistrim dhe 10 dit , Qmimi 400€
Leaflet
Në fillim