golf 2

400 EUR

Shitet nga: mergim 28 Korr 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Lipjan
Struktura e veturës
Smallcar
Modeli
Golf
shes golf 2, 1.3 plin & benzin .vetura esht ne gjendje te rregullt. RKS regjistrim dhe 10 dit . 400€
Leaflet
Në fillim