GOLF 4 1.9 TDI

Shitet nga: Endrit Zaskoku Sot 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 124 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 350 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Lipjan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf
Shes Golf 4 1.9 TDI (PA TKUQE) NGJENDJE PERFEKTE
PER LETRA GARANTOJ HIPOTEK 00 DENIME 00
260 MIJ T KALUNE GARANTOJ
KAISH REBRASNI VAJI TE NDERRUAR
I NGJYROSUR ASNJEHER
SHPENZIMET E VOGLA 5-6 L 100 KM
VETURA POSEDON
KLIMATRONIK (N FUNKSION)
ABS
CENTRAL
FELLNE
GOMA DIMRI
4 DYRSH
HIDROLIK
AIRBAG
PASQYRET COLOR
ALARM
RADIO USB SD AUX
INTERIER TE MBIRMBAJTUR SI JASHT ASHTU DHE MRENA
044689562
+37744689562

audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100 JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG MAZDA gjyp wv MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 ML 270 ML 320 ML 420 sprinter kamionet kamion CHEVORLET AVEO AUTO-ONLINE CAPTIVA KALOS MATIZ FIAT PUNTO DUCATO STOLO gjip www....... FORD FIESTA FOCUS GALAXY MONDEO TRANSIT HONDA ACORD CIVIV A A gjip HUNDAY ACCENT GETZ H100 i10 i20 i30 SANTA FE TERACAN NISSAN TERRANO RENO CLIO MEGANA SHKODA FABIA OKTAVIA VOLVO V40 V70 TOYOTA 4RUNNER AVENSIS COROLLA LAND CRUISER OPEL ASTRA CORSA VECTRA VEKTRA ZAFIRA ff ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim