shitet golf 2 1.6 dizell i thjesht

1 600 EUR

Shitet nga: 044 696 713 09 Tet 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
vetura eshte ne gjendje te mir
teknike si dhe motorike kurizion nuk ka askund
siq shihet edhe ne foto regjistrim 1 vitë.
presim bleres serioz
faleminderit per mirekuptimin tuaj
044 696 713
044 696 713
Leaflet
Në fillim