Auto Pjesë Gjengizi

0 EUR

Shitet nga: Auto Pjesë Gjengizi 10 Gush 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
Golf
Auto Pjesë Gjengizi

Kemi lloje të ndryshme të vetuarave për pjesë dhe bëjm montime të ndryshme
VW Passat disel motorri me DI te kuqe model i rri
Vw Polo
VW Bora TDi Limozina
Golf 2 , 3 , 4 ,
Mercedes 190 disel , 200 dhe C 180
Ford Galaxy
Opel Corsa ,
Reno Megana ,
Reno Clio ,
Ford Ka ,
Ford Focus
Pezho 106 , 405 ,
Opel Astra ,
Opel Vectra ,
Opel Kafet
Fiat Bravo ,
Audi 80 ,
Citroen
Fiat stilo benzin disel
Opel Zafira
Reno Master Kombi
E shumë veturra të ndryshme , Tdi të lloj llojshme

Për më shumë informata :
044-785-988 , 049-464-881
Auto Pjesë Gjengizi
044785988
Leaflet
Në fillim