Golf 4

3 700 EUR

137 EUR / muaj

pay with Iute Credit

Shitet nga: Burhan 03 Sht 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 137 EUR / muaj

From
Advertiser
Viti
2001
Transmetuesi
Manual
Kilometrazha
200 000 - 249 999
Karburanti
Naftë
Targa
Kosovare
Ngjyra
E hirit
Komuna
Mitrovicë
Struktura e veturës
Smallcar
Prodhuesi
Golf / VW Volkswagen
Modeli
Golf
Shitet golf 4 1.9 naft, ngjyr hiri, 3 dyer, ne motorr eshte super nuk ka asnje defekt gjithashtu edhe nga pamja e jashtme nuk eshte i demtuar.
Ka te kaluara 210000km.
Ka klim dhe xhama me rrym.
Viti i prodhimit 2001.
Ka tabela RKS.
Çmimi 3900€ me mundesi zbritjeje.
Per me shum informata me kontaktoni ne numrin e telefonit 049701133 gjithashtu mund te kontaktoni ne viber ose whats app.
Leaflet
Në fillim