GOLF 6 2.0 TDI 2009 153.000 KM DOGAN HOMOLOGIM

8 500 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: xxx Dje 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
Shitet Golf 6 2.0 TDI I Ardhun nga Gjermonia Me Dogan dhe Homologim
Kilometra te garantuara 110PS
Gjendje Perfekte
Leaflet
Në fillim