Golf tdi Comfortline i Doganuar

6 800 EUR

Shitet nga: Golf Sot 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Universal
Modeli
Golf
Shitet vetura e tipit WV Golf tdi modeli Comfortline i Doganuar

Vetura posedon Klimatronik,Tempomat,Mbyllje qendrore,Fellne alumini me goma te mira Continental,Air bag,Abs,Esp,Radio CD MP3 Blue tooth,Vollan multifunksional,Gjama me rryme,Hapje/Mbyllje te gjamave nga largesia me dirigjues, etj etj

Viti i prodhimit 2010

Importuar nga Gjermanija

Kiometra origjinale 260000 te garantuara 100% me libra te servisit si dhe dokumentacion percjelles

Nr i shasise per verifikim te kilometrave WVGZZZ1KZAW273487

Vetura eshte ne gjendje shume te mire si teknike po ashtu edhe optike

Nuk beje nderrime
Leaflet
Në fillim