RENAULT MEGANE AUTOMATIK 2008 E AKSIDENTUAR

1 350 EUR

Shitet nga: izer Sot 02:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf

Viti 2008 1.6i AUTOMATIK
Reno Megan Me aksident vetura dhez dhe hec per test i duhet vetem investime karoseri RKS i qlajmruar 049116515
Leaflet
Në fillim