Shitet Golf 3 Tdi

Shitet nga: Qlirim 12 Tet 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
Shitet Vetura Golf 3 Tdii esht shum e ruajtene vetura ka 110 ps
Vetura osht 1999
Vetura Posedon
Airbag
Klim AC
Abs
Nje pal dyer
kaishin e ka te ndrruar filterin e naftes servisin e ka te kryer prej a deri ne zh frenet para dhe mbrapa te ndrruar vetura osht shum e ruajtune
Goma treja fellne shum tmira ju mund tna kontaktoni ne ket numer 044520882
Leaflet
Në fillim