VW Golf 7 1.6 TDI 2014

12 200 EUR

Shitet nga: Fatmir 15 Shk 11:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
Shes Golf 7, 1.6 TDI viti 2014, regjistrimi i parë ne Kosove ne gjendje perfekte FULL EXTRA:

Liber servisi te servisit te autorizuar VW
Dritat automatike Xenon LED me pilot kamerë (edhe dritat e gjata i dhez vet sipas nevojes) dhe me sistem te vetlarjes si dhe corner assist (ndriqon rrugen ne kthesa)
Klimatronik dy zonal (turbo dhe normal)
Senzora parkimi 360° sidhe VETPARKIM  automatik

Start Stop sistemi
Auto Hold
Karrikat me nxemje
Shpenzime minimale (3.8-4.5 L/100km)
4 xhamat me rryme
Pasqyret me rryme dhe me nxemje
Xhamat e zi mrapa fabrikisht dhe me librezë
Fellnet origjinal VW me goma Pirelli gati te reja
2 qelsa
Pasqyra mrenda elektronike (night vision)
Senzor shiu
Tempomat
Frenin e dores elektronik dhe automatik (vet aktivizohet kur parkohesh dhe çaktivizohet kur nisesh)
Pulla ne Timon dhe Timoni i lekures
CD, AUX, USB, Micro SD card, Bluetooth
Touchscreen
Mbyllje automatike e dyerve gjate levizjes
Gear Assist (sygjeron ndrrimin e shpejtesise)
ZEDER te montuar (paisje speciale per bllokimin e timonit kunder vjedhjes)
Ngjyra e kaltert e mbyllt metalike me perla dhe  fabrikisht (asnjiher i ngjyrosur prej qe ka dal prej fabrikes)
Servisi i madh i sapo kryer - Rrypi dhembezor, shpanerat dhe Pompa e ujit (edhe per 200.000km)

Me fjale tjera TIP TOP

Ndrrim me Passat cc, Audi A4 A5, BMW 3, X3, Mercedes C mbi 2013 viti

Kontakti +383 44 146 126 (edhe viber)Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione