VW Golf 7 dizel

10 999 EUR

Shitet nga: -- Sot 09:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
* VW Golf 7 Karavan 2.0 TDI, 150 PS
* I ardhur nga Gjermania, tani me DOGANË
* Diesel,
* Viti i prodhimit 2014,
* Board-computer Color
* Touchscreen
* Dy çelsa,
* Fellne 16''
* Sistemi i zerimit me Bluetooth,CD, AUX, USB, SD-CARD
* Cruise-control (tempomat),
* Senzora parkingu (para,mrapa dhe anash 360*)
* Karrika me nxemje,
* Karrika Isofix,
* Auto Parking (Parkohet në mënyrë automatike)
* Bi-Xenon Drita,
* Dritat me senzore ne kthesa
* Pasqyret elektronike dhe me dritë posht kur te hapet vetura
* Pasqyret me nxemje
* Pasqyret me senzor automatik
* Dritaret elektronike,
* Dritaret mbrapa të errësuara
* Sensorë për shi
* Hallogena (Automatike ne kthesa ndezën vet ne anën qe kthehesh)
* Njohëjen e shenjave të trafikut
* Pulla ne timon,
* ESP,
* ABS,
* Autohold (Mos me shku mbrapa ne perpjetze)
* Auto Start-Stop

* Vetura eshte ne gjendje shume te mire optike dhe ne motor dhe marsh.

*ME LIBER te SERVISIT
Mob: +383 49 400042
Leaflet
Në fillim