Golf 6 GTI

12 200 EUR

Shitet nga: Genc 16 Jan 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Pejë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf

Shitet
Golf 6 GTI
Me liber servisit
Vajin e menjaqit DSG eka te ndrrum qe 2 dit ne vw servis i autorizur me garancion
2 par fellne me goma DUNLOP te reja 2020
2 par auspuha me zhurem dhe pa zhurem
2 par amortizera sport edhe normal
Vetura edhte nga zvicrra prej gushtit osht doganu ne Kosov
Leaflet
Në fillim