GOLF 6 HIGHLINE 2.0 TDI 140 PS I DOGANUAR

0 EUR

Shitet nga: ermand Dje 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Pejë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
-Shes Golf 6 Highline 2.0 TDI 140 PS Manuel 6+R.
-I Doganuar Dhe Regjistruar.
- Viti Prodhimit 2009.
-Ne Gjendje Shum Te Mir Po Ashtu I Rujtun.
- 4 Goma Te Dimrit Te Vendosura
-Full Extra:Clima Tronic,Navi,Original,Aux,Pulla Ne Timon,Bord Compjuter,Esp,Tempomat,Senzora Parkingu Para Mbas,Dritat E Mjegulles Hallogenka Pasqyret Me Rrym +Palohen Etj.
044-187-315 ose 049-608-533
Leaflet
Në fillim