SHES GOLF 2, 1.6 BENZIN SHUM I RUJTUN

0 EUR

Shitet nga: Feriz 26 Jan 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Pejë
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
Golf
SHES GOLF 2, 1.6 BENZIN SHUM I RUJTUN SI MBRENDA DHE JASHTË
SERVISIN E KA TE BERE
REGJISTRIM KA DERI ME 29.08.2021 JU VLEN
SI NE FOTO EDHE LIVE
NR TEL +38344 372799
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione