baj ndrrim

Shitet nga: xxxxxxxx 12 Tet 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
shes dhe baj ndrrim ,golfi eshte 1.9 disel ngjyre metalike shum i rujtune dhe origjinal me gjitha ,garntoje per kete kerr,,,,baj ndrrim opel corsa,dhe polo diles
xxxxxxxx
045536121
Leaflet
Në fillim