GOLF 2 BENZIN 1.6 RKS

650 EUR

24 EUR / muaj

pay with Iute Credit

Shitet nga: Shpetim 29 Korr 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 24 EUR / muaj

From
Advertiser
Viti
1986
Transmetuesi
Manual
Kilometrazha
250 000 - 299 999
Karburanti
Benzinë
Targa
Kosovare
Ngjyra
E kaftë/bezh
Komuna
Prishtinë
Struktura e veturës
Smallcar
Prodhuesi
Golf / VW Volkswagen
Modeli
Golf
SHES GOLF 2 BENZIN 1.6 (Regjistrimi i skaduar) ne gjendje te mire teknike dhe optike.
Nr kontaktues viber +38349277256 .
Leaflet
Në fillim