Golf 4 1.9TDI MODEL 2003

Shitet nga: bekim 13 Tet 09:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
Golf
SHITET WV GOLF 4 1.9 TDI 74KW 101PS (I-TKUQE)

I POSA ARDHUR NGA GJERMANIJA PA DOGAN!!!

SHUM I MIREMBAJTUR SI BRENDA ASHTU EDHE JASHT PA ASNJE GERVISHJE

GJITHMON I SERVISUAR NE WV SERVICE ME LIBER

VITI I PRODHIMIT 21.10.2002 MODEL 2003 SPECIAL

EXTRA POSEDON

KLIMA TRONIK
SERVO TIMONIN
TIMONIN LEKUR
ABS EDHE ESP
ALARM E CENTRALL
XHAMA ME RRYME
PASHQYRA ME RRYME
DRITA MJEGLLE PARA
MUZIK ME RADIO DHE CD

1 QELS ME TELEKOMAND FABRIKISHT

INFO NE 049601925.

SI DHE NE VIBER +38649601925PER ME SHUM SHIKO EDHE FOTOT
Leaflet
Në fillim